Інформаційний день з програми Євратом

Проект Рамкової програми ЄС із досліджень та інновацій «Горизонт 2020» RI-LINKS2UA розпочинає серію інформаційно-підтримувальних заходів, спрямованих га поширення обізнаності щодо програми «Горизонт 2020» та встановлення контактів між потенційними учасниками консорціумів.

Перший із таких заходів – Інформаційні дні з програми Євратом, комплементарної до «Горизонт 2020» і пов’язаної з нею в питаннях енергетики, – відбудеться 17-20 травня 2016 р. в трьох містах України – Харкові, Києві та Львові – з метою охоплення якомога більшої аудиторії та для досягнення максимального ефекту з поширення інформації, залучення науковців, управлінців, представників малого й середнього бізнесу до участі в майбутніх конкурсах програми.

Захід відбудеться за участі представників Генерального директорату Єврокомісії з енергетики та партнерів проекту RI-LINKS2UA і приурочений до засідання Координаційного комітету Україна – Євратом з питань ядерної безпеки (засідання відбудеться 18 травня 2016 р. в Києві), створеного відповідно до Угоди про співробітництво між Кабінетом Міністрів України та Європейським Співтовариством з атомної енергії в галузі ядерної безпеки від 23 липня 1999 р.

Реєстраційну форму для участі в Інформаційних днях з програми Євратом надсилайте до 16 травня 2016 року за адресою: m.ivasyshin@gmail.com

Джерело інформації: сайт НАНУ http://www.nas.gov.ua/UA/Pages/default.aspx