ЄВРОПЕЙСЬКІ ДНІ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА ІННОВАЦІЙ

Об’єднання зацікавлених сторін для формування майбутньої дослідницької та інноваційної політики. Перегляньте програму, ознайомтесь із спікерами та приєднуйтесь до нас онлайн 22-24 вересня.

Давайте разом формувати майбутнє

Європейські дні досліджень та інновацій – це щорічний флагманський захід Європейської комісії з досліджень та інновацій, який збирає політиків, дослідників, підприємців та громадськість для обговорення та формування майбутнього досліджень та інновацій у Європі та за її межами. Цього року це повністю віртуальна подія , на якій відбудеться Конференція з питань політики та Наука чудова! Інтернет-виставка.

Створюючи зв’язки між передовими науковими дослідженнями та найактуальнішими викликами покоління, Європейські дні досліджень та інновацій представляють унікальну можливість долучитися до розмови та здійснити справжні зміни. Від подолання кліматичної кризи до побудови цифрового світу, який працює для всіх, ми заглибимось у питання, які формують нас і майбутнє, в якому ми хочемо жити: час брати участь!

Цей захід стосується співпраці: об’єднання людей та експертів з усіх областей для створення зв’язків та запалення світлого майбутнього.

Дізнатися більше можна тут