ПІДСУМКИ ВЕБІНАРУ «КОНКУРСИ ЗА ТЕМАТИКАМИ EUROPEAN GREEN DEAL – ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ЗЕЛЕНИЙ КУРС»

09 вересня 2020 року відбувся вебінар «Конкурси за тематиками European Green Deal – Європейський зелений курс» . Захід проведений Національним контактним пунктом (НКП) Рамкової програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт 2020» за пріоритетами “Харчова безпека” та “Здоров’я” при УжНУ спільно з НКП “Безпечна, чиста та ефективна енергетика” Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу  та за сприяння Центру підтримки підприємництва Закарпатської ОДА.

Серед 40 учасників вебінару були представники малого та середнього бізнесу, агенцій, розвитку, науковці, спеціалісти у сфері альтернативної енергетики, охорони навколишнього середовища, громадські організації та інші.

Спікерами виступили:

Артур Воронич, НКП «Горизонт 2020» за пріоритетом «Енергетика», Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, який у своїй презентації окреслив тематики конкурсу та загальні умови;

-Таїсія Симочко, НКП «Горизонт 2020» за пріоритетами “Харчова безпека” та “Здоров’я”, УжНУ, яка у своїй доповіді детальніше зупинилася на тематиці «З лану до столу».

 

Матеріали і відеозапис вебінару знаходяться за посиланням: https://bit.ly/web1EUGDC

Більш детальна інформація про тематику: https://ncp.nung.edu.ua/uk/node/107