МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЗІ СМАРТ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ

30 листопада – 1 грудня 2020 року. Онлайн конференція: «Смарт Спеціалізація: діалог для трансформації регіону»

Смарт Спеціалізація, або стратегія Смарт Спеціалізації – це підхід розроблений Європейською Комісією в рамках ініціативи «Інноваційний союз». Підхід дозволяє ідентифікувати ті галузі економіки, які мають інноваційний потенціал та побудувати взаємовигідне партнерство для їх розвитку дозволяючи регіону підсилити власну конкурентоспроможність.

У 2019 році за підтримки експертів Спільного дослідницького центру у всіх областях України було проведено кількісний аналіз та визначено перелік галузей, в яких в 2020-2021 роках областям потрібно ідентифікувати пріоритети Смарт спеціалізації.

З метою обговорення результатів впровадження Смарт Спеціалізації в Україні, аналізу проблемних місць використання підходу, посилення комунікації між зацікавленими сторонами на урядовому та місцевому рівні, Український інститут міжнародної політики у партнерстві з Міністерством економічного розвитку ініціює міжнародну конференцію для представників влади, бізнесу, науки та громадськості.

Учасники конференції: центральні та обласні органи виконавчої влади, представники Спільного Дослідницького Центру Європейської Комісії, Генерального директорату з питань розвитку регіонів та міст, профільні комітети Верховної Ради, драйвери впровадження Смарт Спеціалізації в регіонах ЄС, обласні ради, місцеве самоврядування, бізнес-спільнота, університети та науково-дослідні установи, експертне середовище.

Конференція відбуватиметься онлайн. Трансляція заходу буде доступна на Фейсбук сторінці Українського інституту міжнародної політики https://www.facebook.com/UkrInstituteforInternationalPolitics

Впродовж конференції буде забезпечена можливість синхронного перекладу з англійської на українську мову.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/7xLZMyygh8WQeUst7

Попередня програма Міжнародна конференція 30 листопада – 1 грудня