Менторські програми для активізації участі в конкурсах Європейської Дослідницької Ради

Європейська дослідницька рада (European Research Council – ERC) розпочинає нову ініціативу для країн, де рівень участі в конкурсах ERC залишаються на невисокому рівні. Місцеві та регіональні бюро підтримки в цих країнах часто намагаються визначити міжнародних експертів для надання інструктажів та консультацій заявникам грантів ERC, з якими вони працюють. Запропонована ініціатива має на меті визначити грантоотримувачів ERC та експертів, які будуть виконувати функції зовнішніх наставників та посилювати місцеві програми, що існують для підтримки заявників ERC.

Професор Andrzej Jajszczyk, віце-президент ERC та голова Робочої групи ради ERC з розширення європейської участі, пояснив:

«Ініціатива сприятиме посиленню існуючих програм підтримки заявників ERC, допомагаючи визначити міжнародних експертів для надання інструктажів та консультацій. Ця ініціатива може сприяти нашій меті – розширити участь у викликах ERC та розкрити весь потенціал для прикордонних досліджень по всій Європі “.

Для досягнення цієї мети ERC буде співпрацювати з національними контактними пунктами ERC у відповідних країнах. Перший етап передбачає визначення місцевих представництв у державах-членах ЄС та асоційованих країнах Horizon Europe, які пропонують програми підтримки потенційним заявникам ERC.

Детальніше про наставницьку ініціативу ERC
Вказівки щодо наставницької ініціативи ERC