ВІРТУАЛЬНИЙ БРОКЕРСЬКИЙ ЗАХІД У РАМКАХ КОНКУРСУ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ЗЕЛЕНИЙ КУРС

23-24 вересня 2020 року

 Генеральний директорат Європейської комісії з досліджень та інновацій, Виконавча агенція з досліджень, Виконавча агенція для малого та середнього бізнесу та Виконавча агенція з інновацій та мереж запрошують взяти участь у Інформаційному дні «Нові конкурси Європейського зеленого курсу».

Це БЕЗКОШТОВНА дводенна віртуальна подія, яка представлятиме конкурс пропозицій за тематикою «Зелений курс» та представлятиме уявлення та очікування Європейської Комісії, а також буде пропонувати унікальний досвід створення міжнародних мереж та встановлення зв’язків для формування виграшних дослідницьких та інноваційних консорціумів.

Програма включатиме презентації від Європейської Комісії у всіх сферах виклику “Зелений курс” та надасть унікальну можливість заявникам представити свої ідеї та знання провідним дослідницьким організаціям, науковим колам, МСП та передовим новаторам з різних галузей.

Віртуальний брокерський захід дозволить вам розширити свою міжнародну мережу та створити стратегічні партнерські відносини за допомогою запланованих індивідуальних зустрічей.

Захід відкритий для МСП, великих компаній та дослідницьких організацій у Європейському Союзі, а також в асоційованих та третіх країнах.

Інформаційний день відбудеться під час віртуальних Днів досліджень та інновацій (22-24 / 9/2020).

Як взяти участь:

Учасники, які хочуть взяти участь у інформаційному дні, спочатку повинні зареєструватися на Днях досліджень та інновацій. Після реєстрації ви зможете налаштуватися на різні частини Інформаційного дня:

23 вересня:

Частина I – Вступ: Відкрита для необмеженої кількості учасників.

З 14:00 до 16:00 CEST, нала

-штуйтеся та приєднуйтесь до зали “Інформаційний день викликів Європейського зеленого курсу, частина I”

Частина II – 11 паралельних презентацій викликів: обмежено до 100 учасників на сеанс, за принципом “хто прийшов першим, той отримав місце”. З 16:00 до 18:00 CEST налаштуйтеся та приєднайтеся до кімнати того виклику, який Вас цікавить.

24 вересня:

Частина III – Брокерський захід з подачею пропозицій у 11 паралельних сесіях: обмежується до 100 учасників на сесію, за принципом “хто прийшов першим, той отримав місце ”

З 09:00 до 11:00 CEST налаштуйтеся та приєднайтеся до кімнати викликів, які вас цікавлять

Частина IV – Пошук партнерів, заздалегідь заплановані індивідуальні зустрічі у віртуальних чатах.

Зареєструйтесь для пошуку партнерів на цій сторінці