ВЕБІНАР «МОЖЛИВОСТІ ФІНАНСУВАННЯ ДЛЯ КРАЇН СХІДНОГО ПАРТНЕРСТВА ЗА КОНКУРСОМ “ЗЕЛЕНА УГОДА” “ГОРИЗОНТ 2020″»

Європейська комісія підтримує успішну участь країн Східного партнерства (СхП): Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Республіки Молдова та Україна у Рамкових програмах ЄС та у Європейському дослідницькому просторі (ERA). Тому дослідникам та суб’єктам інноваційної діяльності з країн Східного партнерства надається допомога у підготовці заявок на «Горизонт 2020» (останні дзвінки) та на «Горизонт Європа». Зокрема, Європейська Комісія висвітлює можливості співпраці щодо амбіційного Європейського Зеленого курсу.

Механізм міжнародної співпраці ЄС запрошує дослідників та інші зацікавлені сторони взяти участь у віртуальних тренінгах щодо майбутнього конкурсу «Зелена угода» «Горизонт 2020», які розпочнуться в середині вересня 2020 року.

Віртуальні тренінги «Зеленої угоди» складаються з трьох сесій, кожна з яких висвітлює «Зелену угоду» з іншої точки зору. Хоча сесія 1 дає загальний огляд, сесія 2 та 3 детальніше розглядають, а також стосуються загальних аспектів, таких як створення мереж та написання пропозицій. Учасникам будуть надані посилання на інші відповідні події, джерела інформації та можливості зв’язку. Можна взяти участь або у всіх трьох сесіях, або лише в одній або двох вибраних сесіях. Перше віртуальне навчання із зелених угод заплановано на 18 вересня 2020 року.

Реєстрація:

Якщо вам цікаво, то заповніть реєстраційну форму та зареєструватися через https://secure.pt-dlr.de/pt-conference/conference/TR_Nov_20