АКАДЕМІЯ NCP – АНОНС ОНЛАЙН-ТРЕНІНГІВ У ЖОВТНІ 2020 РОКУ

Шановний колега з NCP, інтерес до роботи з Інтернет-інструментами в повсякденній роботі NCP дуже високий. Ось чому ми раді повторити пропозицію NCP Academy онлайн. Будь ласка, знайдіть всю відповідну інформацію нижче та зробіть свій вибір.

З найкращими побажаннями,
Ваша команда NCP Academy

Хотіли б Ви дізнатись більше про Академію NCP? Перевірте www.ncpacademy.eu .

<< РЕЄСТРУЙСЯ ЗАРАЗ >>

2-е видання:

Інтернет-додатки для “цифрових” NCP – серія з трьох вебінарів:
Як ефективно керувати онлайн-тренінгами та подіями

Прочитайте описи цих вебінарів, щоб вирішити, який із них є актуальним для вашої роботи. Ви можете взяти участь у всіх них або зробити свій вибір! Усі три вебінари є актуальними для вашої повсякденної роботи в рамках NCP, і їх проводять NCP, які самі використовували ці онлайн-інструменти.

Частина 1: Вебінари та онлайн-тренінги – інструменти, як зробити їх більш інтерактивними
Дата: 14 жовтня 2020 р. , 12:00 – 13:30
Ви хотіли б зробити свої вебінари та онлайн-тренінги більш інтерактивними та цікавішими, а також залучити учасників під час вашого вебінару? На цьому 90-хвилинному тренінгу ви почуєте та відчуєте різні прості у використанні інструменти для різних частин вебінару / онлайн-тренінгу («початок» – інструменти для «розминки» – учасники знайомляться один з одним / “Середина” – інструменти для взаємодії під час вебінару / “кінець – інструменти для закриття та зворотного зв’язку”)

Цільова група: усі NCP
Організатор: Академія FFG та NCP
Реєстрація через Eventbrite

Частина 2: Віртуальні інструменти для робочого простору – як користуватися інтернет інструментами для дошки
Дата: 21 жовтня 2020 р. , 12:00 – 13:30
Чи сумуєте ви за класичними інструментами для тренувань, такими як фліпчарти, липкі нотатки та дошки під час вебінару? Вам цікаво, як повною мірою залучити своїх учасників до налаштування в мережі? Ви хотіли б отримати прибуток від онлайн-інструментів, коли плануєте свої заходи або обговорюєте нові концепції зі своїми колегами? На цьому 90-хвилинному тренінгу ви отримаєте базові знання та нові натхнення щодо того, як використовувати онлайн-дошки для своїх тренінгів та семінарів.

Цільова група: усі NCP
Організатор: Академія FFG та NCP
Реєстрація через Eventbrite

Частина 3: Організація віртуальних подій – все ще віч-на-віч, але в режимі онлайн
Дата: 27 жовтня 2020 , 12:00 – 13:30
Вашу останню брокерську подію було скасовано через COVID-19? Ви думаєте про організацію заходу з двосторонніми зустрічами в Інтернеті? Вам цікаво, чи справді варто організовувати віртуальний віч-на-віч захід? Ви вже організували віртуальний захід і хочете поділитися своїм досвідом? На цьому 90-хвилинному веб-семінарі ви дізнаєтеся, як ефективно організовувати та керувати віртуальними брокерськими подіями (вони ж особисті).

Цільова група: усі NCP
Організатор: Академія FFG та NCP
Реєстрація через цифрову модерацію Eventbrite

Розробка віртуальних зустрічей
Через довгий список очікування цієї теми ще дві дати навчання були відкриті для реєстрації. Усі НКП, які хотіли б зробити свої онлайн-заходи більш розважальними, більш інтерактивними та ефективнішими, і які хотіли б вдосконалити свої навички модератора та організатора онлайнових подій, запрошуються до реєстрації в одному з видань.

Цифрова модерація та дизайн віртуальних зустрічей – 3-е видання
Дата: 9 жовтня 2020 р. , 10:30 – 16:30
Цільова група: усі NCP
Організатор: TC CAS, магістри з модерації та Академія NCP
Реєстрація через Eventbrite

Цифрова модерація та дизайн віртуальних зустрічей – 4-е
Дата видання : 23 жовтня 2020 р. , 10:30 – 16:30
Цільова група: всі NCP
Організатор: TC CAS, магістри з модерації та Академія NCP
Реєстрація через Eventbrite