Інформаційно-партнерський захід проекту AERO-UA, Запоріжжя, 25 квітня 2019 року

ДП «Івченко-Прогрес», як член консорціуму міжнародного європейського проекту «Стратегічна і адресна підтримка європейсько-українського співробітництва в галузі авіаційних досліджень – AERO-UA», що реалізується в рамках науково-інноваційної програми Європейського Союзу HORIZON 2020, запрошує Вас взяти участь у Інформаційно- партнерському заході, який відбудеться у місті Запоріжжя 25 квітня 2019 року. Метою заходу є підвищення обізнаності про можливості участі в європейських науково-технічних проектах в рамках конкурсів програми HORIZON 2020 року, включаючи Clean Sky 2, для підприємств та організацій аерокосмічного сектору, а також налагодження контактів з партнерами з європейських країн, зацікавлених в спільній участі в майбутніх проектах.

В рамках заходу 24 квітня 2019 року заплановано Технічний тур в ДП «Івченко-Прогрес» і АТ «Мотор Січ» для ознайомлення з продукцією та виробничими потужностями підприємств.

Для налагодження нових взаємовигідних партнерських відносин Ви зможете зробити коротку презентацію про можливості своєї компанії, а також  поспілкуватися з учасниками заходу.

Для участі у заході необхідно, до 12 квітня 2019 року, заповнити відповідну реєстраційну форму, розміщену на сайті ДП «Івченко-Прогрес» або перейти за посиланням http://ivchenko-progress.com/?p=5420

Місце проведення заходу: конференц-зал готелю «Інтурист», пр. Соборний 135, Запоріжжя 69000, Україна.

Після закінчення реєстрації всім зареєстрованим учасникам буде вислано детальна програма та регламент заходу.

З усіх питань, пов’язаних з реєстрацією та участю в заході, Ви можете звертатися по e-mail: i.bielik@ivchenko-progress.com – Юлія Бєлік.