ІМІ відкрила два нових конкурси з розробки інноваційних лікарських засобів – прийом заявок до 29 вересня

Про відкриття двох конкурсів з розробки інноваційних лікарських засобів оголосила Innovation Medicines Initiative (IMI). Це публічно-приватне партнерство у сфері медицини та біотехнологій, що створює платформу для взаємодії між приватними компаніями, науковими та науково-технічними установами та іншими суб’єктами господарювання. Його мета – сприяти інноваційній діяльності щодо  розробки і регулювання товарів медичного призначення.

IMI2 – Call 22 – це одноетапний конкурс для підтримки науково-дослідницької діяльності, що ґрунтуватиметься на результатах поточних проєктів IMI2 та поглиблюватиме значення їхніх результатів.

IMI2 – Call 23 – це двоступеневий конкурс пропозицій за шістьма різними темами. Проєкти спрямовані на розробку та впровадження інноваційних методів  діагностики захворювань нейродегенеративного спектру, орфанних (рідкісних) та онкологічних захворювань із використанням підходів машинного навчання та штучного інтелекту.

Ці конкурси будуть цікавими науковцям, малим та середнім підприємцям, що працюють у таких сферах, як медичні дослідження, розробка ліків, охорона здоров’я. Участь у програмах IMI надає можливість імплементувати спільні проєкти, спрямовані на отримання відчутних переваг для пацієнтів.

Кінцевий термін подачі пропозицій для участі у конкурсах: 29 вересня 2020 року.

Довідкова інформація: