ПІДТРИМКА ДОСЛІДНИЦЬКОГО ТА ІННОВАЦІЙНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА З ЄС – ФАЗА 2

Договором «Підтримка дослідницького та інноваційного співробітництва з ЄС – фаза 2» Європейська Комісія підтримує успішну участь країн Східного партнерства (СхП) Вірменію, Азербайджан, Білорусь, Грузію, Республіку Молдова та Україну у Рамкових програмах ЄС та Європейський дослідницький простір (ERA). Тому дослідникам та суб’єктам інноваційної діяльності з країн Східного партнерства надається допомога у підготовці заявок на «Горизонт 2020» (Завершення) та на «Горизонт Європа». Контракт базується на успіху фази 1 і виконується Службою міжнародної співпраці ЄК.

В якості першої акції Європейська Комісія запрошує дослідників та інші зацікавлені сторони взяти участь у віртуальних тренінгах щодо майбутнього конкурсу «Зелена угода» «Горизонт 2020», який розпочнеться в середині вересня 2020 року. Перший віртуальний тренінг щодо «Зеленої угоди» запланований на 18 вересня 2020 року.

Реєстрація: https://secure.pt-dlr.de/pt-conference/conference/TR_Nov_20

Крім того, заплановано кілька цілеспрямованих дій, щоб дати країнам Східного Партнерства нову рамкову програму «Горизонт Європа». Планується організувати один інформаційний день «Горизонт Європа» та один день для написання пропозицій у кожній країні Східного партнерства навесні 2021 року. Крім того, будуть заплановані та проведені консультації експертів (через інтернет) до 6 дослідників у кожній групі з Країни Східного партнерства, які прагнуть подати заявки на майбутні конкурси «Горизонт 2020» та «Горизонт Європа». Усі заходи будуть організовані у співпраці з координаторами країн Східного партнерства з національних контактних пунктів для «Горизонт 2020/«Горизонт Європа».

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтесь:

eu-eap_sticooperation@servicefacility.eu