Портал фінансування та тендерів (Funding & Tenders Portal) поступово замінює Портал учасників (Participant Portal)

EC Research IT Helpdesk сповіщає про поступову заміну Порталу учасників на Портал фінансування та тендерів. Новий Портал фінансування та тендерів дозволяє шукати можливості фінансування та тендерів ЄС, а також реалізовувати менеджмент грантів та контрактів в одному місці. Незалежно від того, чи Ви є представником освітньої, наукової установи чи малого та середнього бізнесу, або NGO, який планує брати участь у конкурсах ЄС чи вже має грант ЄС, необхідно зробити тільки один «click» і отримати необхідну Вам інформацію.

Чому це було потрібно?

Портал учасників був створений на початку лише для Програми досліджень та інновацій ЄС «Горизонт2020». Інші програми ЄС приєдналися пізніше.Тепер, на новому Порталі фінансування та тендерів буде розміщено всі програми ЄС в одному місці. Крім того, він буде охоплювати конкурси на проведення тендерів та відповідні контракти на закупівлі.

Які зміни для мене?

Не багато. Хоча новий Портал може виглядати для Вас дещо іншим, він продовжує надавати доступ до електронних робочих процесів, з якими ви знайомі. Ви можете продовжувати використовувати існуюче ім’я користувача та пароль. Ви знайдете всі ваші активи, які ви мали на старому порталі, і всі функції управління ними. Просто не забудьте оновити свої закладки.

Що далі?

Сьогодні новий Портал охоплює близько 15 програм фінансування ЄС (тобто, все ще існують програми, що управляються в інших місцях). Але с початком наступного бюджетного періоду ЄС (2021 р.) Портал охоплюватиме всі програми, які фінансуються  ЄС.

Для контрактів на закупівлю буде поступово впроваджуватися повне електронне управління. Наразі Портал фінансування та тендерів забезпечує тільки пошук тендерів. Через кілька років контракти з закупівель Європейської Комісії будуть оброблятися безпаперовно (як обробляються вже сьогодні гранти).

Поки що користувачі, що звертаються до Порталу учасників автоматично перенаправляються на новий Портал фінансування та тендерів.

Але дуже скоро старий портал (Порталу учасників) буде вимкнено.

 Сторінка нового Порталу:

https://ec.europa.eu/info/funding-tenders/opportunities/portal/screen/home

Джерело інформації: EC Research IT Helpdesk