Конкурс Дій COST

Учасникам пропонується подати пропозиції щодо заходів COST, що сприяють просуванню наукових, технологічних, економічних, культурних та суспільних знань та розвитку Європи. Заохочуються мульті та між дисциплінарні пропозиції.

Детальна інформація про конкурс: http://www.cost.eu/participate/open_call
Кінцевий термін: 29 листопада 2018 р. о 12:00 (CET).

Дії COST не фінансують саме дослідження, але підтримують мережеві зв’язки за допомогою різних інструментів, таких як зустрічі, короткострокові наукові місії, навчальні заходи та програми поширення  інформації. COST пропонує подавати пропозиції щодо дій, спрямованих на сприяння просуванню наукових, технологічних, економічних, культурних та суспільних знань для розвитку Європи, з метою подалання розриву між наукою, політиками та суспільством у всій Європі та за її межами. Мінімальна кількість країн учасників є сім повних або співпрацюючих членів COST або 50% повинно бути цільовими країнами (http://www.cost.eu/about_cost/strategy/excellence-inclusiveness).

Країни участь яких в діях COST заохочується є країни близькі сусіди COST: Алжир, Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Єгипет, Грузія, Йорданія, Косово (згідно з Резолюцією 1244/1999), Ліван, Лівія, Молдова, Марокко, Палестинська адміністрація, Росія, Сирія, Туніс та Україна.

Результатом попередніх дій COST від 7 вересня 2017 була підтримка 39 заходів COST, у 8 з яких брали участь країн Східного партнерства (http://www.cost.eu/download/64142).

2018 COST Open Call