Відкрито новий конкурс у рамках Європейського інституту інновацій та технологій на 2016 рік

14 січня 2016 року опубліковано конкурс для Розумних та інноваційних громад (Knowledge and Innovation Communities’ (KICs’)) на 2016 рік у рамках Європейського інституту інновацій та технологій (ЄІІТ).

Проектні пропозиції для відбору і визначення Розумних та інноваційних громад подаються за наступними тематичними напрямами:

  • Food4Future Сталий ланцюг від ресурсів до споживачів
  • Виробництво з доданою вартістю

Кінцевий термін подачі проектних пропозицій – 14 липня 2016 року (17:00 за місцевим часом м. Брюссель).

Розумні та інноваційні громади – автономні партнерства провідних вищих навчальних закладів, дослідницьких установ та компаній у сфері інновацій, які відповідають на соціальні виклики шляхом розвитку товарів, послуг та процесів, а також шляхом розвитку інноваційних бізнес-ідей. Розумні та інноваційні громади об’єднують інноваційні центри з метою перетворення їх на провідні, конкурентоздатні установи для співпраці з аналогічними інноваційними центрами по всьому світу. Напрями діяльності: програми бізнес-навчання та тренінгів, дослідницькі та інноваційні проекти, інкубатори для старт-апів, розвиток бізнес-ідей на початковому рівні, тощо.

18 лютого 2016 року Європейська Комісія спільно з Європейським інститутом інновацій та технологій організовує Інформаційний день у рамках вищезгаданого конкурсу. Головна мета заходу – надати вичерпну інформацію щодо конкурсу та допомогу потенційним учасникам у подачі успішних проектних пропозицій на високому рівні.

 

Детальна інформація щодо конкурсу та офіційна документація знаходиться на веб-сайті ЄІІТ: http://eit.europa.eu/collaborate/2016-call-for-kics

Реєстрація для участі в Інформаційному дні:  https://eit-infoday.teamwork.fr/index.php