Вебінар проекту EaP Plus: «Конкурси Програми “Горизонт 2020” у сфері енергетики на 2018 р.»

17 травня 2018 року відбудеться вебінар проекту EaP Plus: «Конкурси Програми “Горизонт 2020” у сфері енергетики на 2018 р.».

Вебінар проводитимуть  експерти польського національного контактного пункту дослідницьких програм ЄС (IPPT PAN).

Мова вебінару – англійська.
Час: 10:00 ранку CET
Тривалість:  60 хвилин (включаючи запитання та відповіді).
Участь у вебінарі  безкоштовна.

Питання, які розглядатимуться на веб-семінарі:
– Загальні питання Рамкової програми “Горизонт 2020”,
– Тематика  у сфері енергетики в “Горизонт 2020” (закінчення строків подання заявок у вересні 2018 року)
– Питання та відповіді.
Для того, щоб взяти участь у вебінарі, необхідно заздалегідь здійснити  кілька простих кроків:
1. Перейдіть за посиланням на вебінар: https://meet.lync.com/kpk.gov.pl/olga.zyrina/O07DJARR
2. Введіть ім’я.
3. Якщо ви використовуєте  програму Skype for Business вперше, будь ласка, перевірте “Встановити  пагін  Skype Meetings App” (це безпечна та проста програма, яка дозволить  Скайпу встановити на на ваш комп’ютер Skype for Business). Якщо ви використовуєте Mozilla Firefox, вам  слід зберегти та встановити цей файл.

Ми рекомендуємо протестувати та встановити програму Skype for Business за кілька днів до вебінару (це займе 5 хвилин), а у випадку будь-яких труднощів, ми зможемо допомогти вам підготуватись.
Коли ви приєднаєтесь до вебінару, використовуючи  обране  ім’я, організатор  надасть вам доступ для участі в семінарі. Ви зможете переглядати презентації та задавати питання  в режимах голосового та  чат-спілкування.

Цей веб-семінар стане третім  із  11-ти веб-семінарів, запланованих в рамках проекту EaP PLUS (вересень 2016 – вересень 2019 р.), що надають інформацію про можливості для дослідників та розробників  з країн Східного партнерства у Програмі «Горизонт 2020»: пропонується  загальна інформація про H2020; відкриті конкурси з обраних тематик, що представляють інтерес для країн Східного партнерства; розвиток кар’єри та проблеми мобільності (наприклад, MSCA, EURAXESS тощо) та інші питання участі в програмах спільних наукових досліджень ЄС.

Детальна інформація : https://www.eap-plus.eu/object/event/164