Вебінар: Максимізація впливу в спільних науково-дослідних проектах, 24 травня 2018 р.

Ви – дослідник або менеджер проекту і працюєте в науково-дослідних та інноваційних проектах? Якщо так, то серія вебінарів проекту EaP+  у сфері наукових досліджень та розробок (RDI) – саме те, що ви шукаєте!

Ми запрошуємо Вас взяти участь у четвертому веб-семінарі з цієї серії: “Максимізація впливу в спільних науково-дослідних проектах”, 24 травня, 2018 р., час проведення:  з 10.00 до 11.30 (час – СЕТ).

Теми, які будуть розглядатись:

  • Що означає максимізація впливу і з яких складових вона складається?
  • Як створити ефективну стратегію максимізації впливу?
  • Який зв’язок між максимізацією впливу та ефективністю експлуатації?
  • Яким чином знання у цій сфері допоможуть при написанні заявок та досягненні успіху у проектах?
    Будь ласка, реєструйтесь зараз за цим посиланням!

Зареєстровані учасники отримають інформацію для участі у заході за кілька днів до вебінару.

Вебінар проводитиме Світлана Клессова, директор та старший консультант з питань інновацій у компанії Іnno TSD, Франція (inno TSD).  Основну увагу буде приділено максимізації впливу в науково-дослідній сфері – на прикладі  програми Horizon 2020, включаючи приклади реальних проектів!

Ми також запрошуємо учасників з країн Східного партнерства до обговорення і надаємо можливість поділитися своїм досвідом щодо максимізації впливу у проектах Horizon 2020 та представити їхні приклади / випадки на веб-семінарі.

Якщо ви хочете надати свої приклади (або з будь-яких інших питань), будь ласка, зв’яжіться з п. Христиною Дакс (Krisztina Dax) за адресою k.dax@inno-group.com  до 18 травня 2018 року!
Більш детальну інформацію про порядок денний вебінару можна отримати на нашому сайті: https://www.eap-plus.eu/object/event/166